Jagiellonia kontra Slask Wroclaw, wynik końcowy 3-1

Spotkanie Jagiellonia kontra Slask Wroclaw, wynik 3-1

W środowy wieczór na Stadionie Miejskim odbył się zacięty mecz pomiędzy Jagiellonią a Slaskiem Wrocław. Drużyna gospodarzy zapewniła kibicom niezapomniane emocje, prowadząc 3-0 na przerwę. Ostatecznie, po pełnych zwrotów akcji 90 minutach, Jagiellonia zwyciężyła 3-1, zdobywając cenne punkty w 24. kolejce Ekstraklasy.

Mecz Gornik Zabrze - Jagiellonia, wynik 2-1

Dnia 2024-03-02 14:00 na obiekcie Stadion im. Ernesta Pohla miał miejsce mecz pomiędzy Gornik Zabrze i Jagiellonia - wynik 2-1

W najnowszym starciu Ekstraklasy drużyna Gornika Zabrze zmierzyła się z Jagiellonią na Stadionie im. Ernesta Pohla. Spotkanie, które odbyło się 2 marca 2024 roku o godzinie 14:00, zakończyło się zwycięstwem Górnika 2-1. Zespół gospodarzy prowadził już 1-0 na przerwę, ale emocje sięgnęły zenitu w drugiej połowie. Sprawdź, jakie wydarzenia miały miejsce na boisku!

Jagiellonia vs Ruch Chorzów 1-1

Na obiekcie Stadion Miejski odbył się mecz Jagiellonia vs Ruch Chorzów zakończony wynikiem 1-1

W najnowszym starciu Ekstraklasy Jagiellonia zmierzyła się z Ruchem Chorzów na Stadionie Miejskim. Mecz zakończył się remisem 1-1, pomimo że Ruch prowadził 1-0 na przerwę. Spotkanie odbyło się 24 lutego 2024 roku o godzinie 14:00, a teraz przyjrzymy się bliżej przebiegowi tego starcia.

Mecz Jagiellonia kontra Lech Poznan, wynik końcowy 1-2

Jagiellonia - Lech Poznan, wynik spotkania: 1-2

W sobotę, 17 lutego 2024 roku, na Stadionie Miejskim odbył się emocjonujący mecz pomiędzy Jagiellonią a Lechem Poznań. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Lecha Poznań, którzy pokonali swoich rywali 2-1. Już w pierwszej połowie Lech objął prowadzenie 2-0, utrzymując tę przewagę do końcowego gwizdka. Jak potoczyły się dalsze wydarzenia na boisku? Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tej ekscytującej konfrontacji!

Mecz pomiędzy Widzew Łódź - Jagiellonia 1-3

Widzew Łódź kontra Jagiellonia, wynik spotkania - 1-3

W minioną sobotę na Stadionie Miejskim Widzewa Łódź odbył się mecz pomiędzy drużynami Widzewa Łódź i Jagiellonii. Spotkanie, które miało miejsce w ramach 20. kolejki Ekstraklasy, przyniosło emocjonujące starcie pomiędzy obiema ekipami. Ostatecznie to goście z Białegostoku wyszli zwycięsko z tego starcia, pokonując gospodarzy wynikiem 1-3.

Mecz pomiędzy Puszcza Niepołomice vs Jagiellonia wynik 3-3

Mecz Puszcza Niepołomice vs Jagiellonia, wynik 3-3

Dramatyczny mecz piłki nożnej w ramach 19. kolejki Ekstraklasy przyniósł widowiskowe starcie pomiędzy drużynami Puszcza Niepołomice i Jagiellonia. Po niesamowitej drugiej połowie, zakończony remisem 3-3, kibice zgromadzeni na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego, mieli okazję oglądać niezwykłe widowisko. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkich szczegółów!

JagaTV

Mecz na dziś

Jagiellonia - Slask Wroclaw, wynik końcowy 1-1

Jagiellonia vs Slask Wroclaw, wynik 1-1. Dnia 2022-04-30 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 31. Zmierzyły się Jagiellonia oraz Slask Wroclaw.