Mecz pomiędzy Jagiellonia kontra Cracovia Krakow, wynik końcowy 1-3

Jagiellonia vs Cracovia Krakow, wynik meczu: 1-3

Wczorajszy mecz ligowy Ekstraklasy pomiędzy Jagiellonią a Cracovią Kraków dostarczył kibicom wiele emocji. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie Miejskim, zakończyło się zwycięstwem drużyny Cracovii 3:1. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie gości 2:1, a mimo starań Jagiellonii nie udało im się odwrócić losów meczu. Zawodnicy obu ekip zaprezentowali wysoki poziom gry, jednak to Cracovia wyszła z boiska zwycięsko, zdobywając cenne trzy punkty.

Legia Warszawa kontra Jagiellonia, wynik 1-1

Na obiekcie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego dnia 2024-04-07 15:30 miało miejsce spotkanie między Legia Warszawa i Jagiellonia zakończone wynikiem 1-1

Wczorajsze starcie pomiędzy Legią Warszawa a Jagiellonią na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego zakończyło się remisem 1-1. Gospodarze prowadzili 1-0 po pierwszej połowie, jednak goście zdołali wyrównać, dzięki czemu punkty zostały podzielone. Mecz odbył się w ramach 27. kolejki Ekstraklasy, o godzinie 15:30. Łącznie upłynęło 21 godzin, 16 minut i 24 sekundy od zakończenia rywalizacji.

Legia Warszawa - Jagiellonia, wynik końcowy 1-1

Legia Warszawa - Jagiellonia, wynik spotkania 1-1

Wczoraj, 7 kwietnia 2024 roku, na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się emocjonujący mecz pomiędzy Legią Warszawa a Jagiellonią w ramach 27. kolejki Ekstraklasy. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1-1, po bramkach strzelonych w pierwszej połowie.

Jagiellonia kontra ŁKS Łódź 6-0

Na stadionie Stadion Miejski miał miejsce mecz Jagiellonia kontra ŁKS Łódź zakończony wynikiem 6-0

W ostatniej kolejce Ekstraklasy doszło do starcia pomiędzy Jagiellonią a ŁKS Łódź, które okazało się jednostronną dominacją gospodarzy. Mecz, rozegrany 30 marca o godzinie 14:00 na Stadionie Miejskim, zakończył się wynikiem 6-0 na korzyść drużyny Jagiellonii. Już pierwsza połowa dała sygnał, że to gospodarze są zdecydowanie silniejsi, prowadząc 2-0 po pierwszych 45 minutach. Czy ŁKS Łódź zdołał się otrząsnąć w drugiej połowie?

Jagiellonia kontra Slask Wroclaw, wynik końcowy 3-1

Spotkanie Jagiellonia kontra Slask Wroclaw, wynik 3-1

W środowy wieczór na Stadionie Miejskim odbył się zacięty mecz pomiędzy Jagiellonią a Slaskiem Wrocław. Drużyna gospodarzy zapewniła kibicom niezapomniane emocje, prowadząc 3-0 na przerwę. Ostatecznie, po pełnych zwrotów akcji 90 minutach, Jagiellonia zwyciężyła 3-1, zdobywając cenne punkty w 24. kolejce Ekstraklasy.

Mecz Gornik Zabrze - Jagiellonia, wynik 2-1

Dnia 2024-03-02 14:00 na obiekcie Stadion im. Ernesta Pohla miał miejsce mecz pomiędzy Gornik Zabrze i Jagiellonia - wynik 2-1

W najnowszym starciu Ekstraklasy drużyna Gornika Zabrze zmierzyła się z Jagiellonią na Stadionie im. Ernesta Pohla. Spotkanie, które odbyło się 2 marca 2024 roku o godzinie 14:00, zakończyło się zwycięstwem Górnika 2-1. Zespół gospodarzy prowadził już 1-0 na przerwę, ale emocje sięgnęły zenitu w drugiej połowie. Sprawdź, jakie wydarzenia miały miejsce na boisku!

JagaTV

Mecz na dziś

Jagiellonia - Gornik Zabrze, wynik 2-1

Dnia 2023-03-11 19:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 24 pomiędzy Jagiellonia a Gornik Zabrze.