Jagiellonia - Warta Poznań, wynik spotkania 3-1

Jagiellonia - Warta Poznań zakończony wynikiem 3-1. W dniu 2023-04-29 13:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 30 pomiędzy Jagiellonia a Warta Poznań.

Po pierwszej połowie spotkania między Jagiellonia a Warta Poznań wynik to 3-0. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Gole strzelali: Marc Gual 9' 1-0 B. Wdowik D. Szymonowicz 17' 2-0 Nené 31' 3-0 Marc Gual S. Savić 81' 3-1 K. Szmyt

Żółte kartki Jagiellonia: Nené 22' Aurelien Nguiamba 88'

Żółte kartki Warta Poznań: Jakub Kiełb 28' Niilo Mäenpää 60'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny arbiter spotkania - Malec Pawel, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Jagiellonia zmierzy się już z Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa oraz Cracovia Krakow a Warta Poznań z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom oraz Piast Gliwice.

Oddani kibice śledzą bardzo ciekawe potyczki ligi Ekstraklasa. Interesujące futbolowe zespoły oraz piłkarze jak Nené Jakub Kiełb raz za razem zaserwowały wyśmienitym fanom wrażenia z najwyższej półki. Przyciągające uwagę zmagania między zawodnikami są bardzo zajadłe, nie często bywa koniec końców, iż mecze przynudzają. Ustawicznie natrafiamy na wyjątkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezlitosne faule zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, aby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Jagiellonia oraz Warta Poznań z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.