Dnia 2022-10-29 15:30 na stadionie Stadion Miejski miał miejsce mecz Jagiellonia - Legia Warszawa - 2-5

Jagiellonia - Legia Warszawa, wynik końcowy 2-5.

Po pierwszej połowie spotkania między Jagiellonia a Legia Warszawa wynik wynosił 1-3. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-5.

Dnia 2022-10-29 15:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 15 pomiędzy Jagiellonia a Legia Warszawa.

Gole strzelali: Marc Gual 16' 1-0 F. Černych Josué 28' 1-1 P. Wszołek F. Mladenović 30' 1-2 P. Wszołek Josué 40' 1-3 Carlitos M. Nawrocki 47' 1-4 Carlitos Josué 72' 1-5 F. Mladenović M. Kowalski 77' 2-5 Jesús Imaz

Żółte kartki Jagiellonia: Israel Puerto 43' Fedor Černych 45' Martin Pospisil 45' Miłosz Matysik 50' Nené 79' Oliwier Wojciechowski 85' Marc Gual 86'

Żółte kartki Legia Warszawa: Filip Mladenović 79'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Główny arbiter spotkania - Damian Sylwestrzak, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Jagiellonia stanie naprzeciw Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Piast Gliwice natomiast Legia Warszawa z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk i Slask Wroclaw.

Coraz częściej fani śledzą poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Liczące się zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak Israel Puerto Filip Mladenović wielokrotnie zapewniły wyśmienitym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul, idealnie wyliczone asysty czy gole dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Walki między drużynami bywają bardzo zażarte, rzadko zdarza się, iż spotkania męczą. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, śledzić spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Jagiellonia oraz Legia Warszawa i ich udział w Ekstraklasa zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.