Mecz Slask Wroclaw - Jagiellonia dnia 2022-10-23 13:00 na stadionie Tarczyński Arena: wynik końcowy 2-2

Po pierwszej połowie meczu między Slask Wroclaw oraz Jagiellonia wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

W dniu 2022-10-23 13:00 na obiekcie sportowym Tarczyński Arena odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 14 pomiędzy Slask Wroclaw a Jagiellonia.

Gole strzelali: Marc Gual 24' 0-1 Petr Schwarz 45' 1-1 Piotr Samiec-Talar Piotr Samiec-Talar 58' 2-1 Daníel Leó Grétarsson Jakub Lewicki 66' 2-2 Nené

Żółte kartki Slask Wroclaw: Petr Schwarz 90'

Żółte kartki Jagiellonia: Nené 41' Mateusz Kowalski 43' Bogdan Țîru 50' Nené 85'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Jagiellonia: Nené 85'

Główny arbiter meczu - Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Slask Wroclaw zmierzy się już z Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Sandecja Nowy Sącz. Kolejno natomiast Jagiellonia z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Lech Poznan.

Wielu fanów śledzi niezwykle ciekawe poczynania, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Utalentowane piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak Petr Schwarz Nené nieustannie gwarantują własnym fanom mnóstwo emocji. Niesamowite zmagania między piłkarzami z ligi bywają bezkompromisowe, nie często bywa jednoznacznie, iż mecze męczą fana. Trafiamy na zapadające w pamięć gole czy asysty, bezlitosne sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem, które gwarantują wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Dlatego więc warto oglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Udział takich lubianych zespołów jak Slask Wroclaw oraz Jagiellonia z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Tarczyński Arena.