Na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk miało miejsce spotkanie pomiędzy Lechia Gdansk oraz Jagiellonia - wynik 2-2

W dniu 2022-09-17 13:00 na obiekcie sportowym Polsat Plus Arena Gdańsk odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 10 pomiędzy Lechia Gdansk a Jagiellonia.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Lechia Gdansk i Jagiellonia zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: Marc Gual 3' 0-1 Flávio Paixão 52' 1-1 J. Kubicki Jesús Imaz 55' 1-2 T. Přikryl Flávio Paixão 73' 2-2

Żółte kartki Lechia Gdansk: Conrado Buchanelli Holz 17' Joeri de Kamps 51'

Żółte kartki Jagiellonia: Israel Puerto 11' Bogdan Țîru 17' Taras Romanczuk 44' Miłosz Matysik 62' Jesús Imaz 64' Bojan Nastić 72'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Główny arbiter meczu to Malec Pawel, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Lechia Gdansk zmierzy się już z Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow oraz Raków Częstochowa. Kolejno natomiast Jagiellonia podejmie Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock oraz Warta Poznań.

Bardzo często fani futbolu z dużym zapałem śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Interesujące futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy jak Conrado Buchanelli Holz Israel Puerto nieustannie serwują swoim stałym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Natrafiamy na idealnie wyliczone asysty czy sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone bardzo często pokazaniem żółtego kartonika gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami zdarzają się nader bezkompromisowe, nie często bywa ostatecznie, iż są to widowiska drętwe. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Lechia Gdansk i Jagiellonia i ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Polsat Plus Arena Gdańsk.