Spotkanie Jagiellonia kontra Widzew Łódź, wynik 0-2

Jagiellonia kontra Widzew Łódź 0-2. W dniu 2022-07-22 18:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 2 pomiędzy Jagiellonia a Widzew Łódź.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Jagiellonia a Widzew Łódź wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: B. Pawłowski 72' 0-1 Jordi Sánchez 84' 0-2 D. Kun

Żółte kartki Jagiellonia: T. Prikryl 8'

Żółte kartki Widzew Łódź: K. Hansen 83' D. Kun 87'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny arbiter meczu to P. Urban. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Jagiellonia stawi czoła Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom oraz Raków Częstochowa natomiast Widzew Łódź podejmie Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw oraz Legia Warszawa.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi potyczki w lidze Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe zespoły z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. T. Prikryl K. Hansen nieprzerwanie sprawiają swoim wiernym entuzjastom futbolu wiele pozytywnych emocji. Zdarzają się brutalne sytuacje na faul, przepiękne sytuacje podbramkowe i asysty, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi są zaciekłe, niezwykle rzadko bywa, że są to zmagania mało interesujące. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych,śledzić spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Jagiellonia i Widzew Łódź oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski.