Mecz Górnik Łęczna - Jagiellonia zakończony wynikiem 0-1 dnia 2022-05-21 15:30

Górnik Łęczna - Jagiellonia, wynik 0-1. W dniu 2022-05-21 15:30 na stadionie Stadion Górnik odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 34 pomiędzy Górnik Łęczna a Jagiellonia.

Po pierwszej połowie spotkania między Górnik Łęczna oraz Jagiellonia wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: Jesús Imaz 86' 0-1

Żółte kartki Górnik Łęczna: Bartłomiej Kalinkowski 49' Jason Lokilo 51' Gérson 61' Kryspin Szczesniak 82'

Żółte kartki Jagiellonia: Jesús Imaz 10' Oliwier Wojciechowski 72' Michał Nalepa 89'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny arbiter spotkania - Patryk Gryckiewicz, Poland. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Górnik Łęczna zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i natomiast Jagiellonia podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Uzdolnione piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak Bartłomiej Kalinkowski Jesús Imaz nieprzerwanie zapewniają fantastycznym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się wspaniałe asysty oraz bramki, nieczyste sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie żółtą kartką dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Walki między piłkarzami ligowymi okazują się zajadłe, rzadko zdarza się jednoznacznie, iż są to potyczki mało interesujące. Z tego względu warto przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Górnik Łęczna oraz Jagiellonia z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion Górnik.